I många företag säger de att det inte finns plats för något känsloliv på jobbet. Vårt ljus ROMANTIC tar dock inte mycket plats. Det skapar en plats för våra närmaste i våra sinnen och våra hjärtan.
Paraffinbränningstid: 28 timmar
Brinntid vax: 29 timmar
Veke: 1 st
Candlesphere
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 147,00 | 118,00 | 87,00 | 83,50 | 68,50 | 64,50 | 60,50 | 57,50 | 57,00 |
Transparent (med sojavax) (34w)
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Presentask med öppning, som visar trycket på muggen från drickarens sida.
Presentask P718 för ölglas
Tillgängliga färger för paraffin
Smaskiga dofter att välja mellan
| Material | Glas / Sojavax |
| Höjd | 78 mm |
| Diameter | 79 /65 mm |
| Kapacitet | 230 ml |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 390/20 |
| Kartongstorlek | 32,5 cmx45,8 cmx29,8 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Certifikat | EN 15493:2019 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 14,40 kr
Från 615,00 kr
Från 569,00 kr
Från 9,12 kr
Från 39,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |