Uppsättning med 4 terrakottakrukor i lera inklusive krassefrön presenterade i en äggkartongbricka. Tillverkad i EU. Odlingsbriketter ingår. FSC®-certified | FSC MIX, P10, FSC-C213206
Beige
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.598 x 0.396 x 0.300 M |
| Längd | 11 cm |
| Bredd | 11 cm |
| Höjd | 7 cm |
| Grossvikt | 0.189 kg |
| Nettovikt | 0.164 kg |
| Volym | 0.071 M3 |
| Material | Terrakotta |
| EAN | 8719941065086 |
| Ursprungsland | NL |
| Ytterkartong (antal) | 45 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 35,00 kr
Från 19,45 kr
Från 17,05 kr
Från 43,45 kr
Från 5,52 kr
Från 46,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |