Honungsblommor blandade frön i ett hantverkskuvert. Odla en mängd olika honungsbi-blommor i din trädgård. Fröna kommer i ett kuvert av återvunnet papper, så det är en bra present som passar i brevlådan. Tillverkad i EU. FSC®-certified | FSC MIX/FSC 100%, P5, FSC-C213206
Beige
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.310 x 0.225 x 0.105 M |
| Längd | 10.5 cm |
| Bredd | 6.5 cm |
| Grossvikt | 0.006 kg |
| Nettovikt | 0.005 kg |
| Volym | 0.007 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941056886 |
| Ursprungsland | NL |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 40436 |
| 20260611 | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 35,00 kr
Från 46,10 kr
Från 5,52 kr
Från 10,80 kr
Från 43,45 kr
Från 18,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |