Stor vattentät cykelväska att fästa på pakethållaren, volym 41 l. Elastiska band: Integrerade elastiska band gör att du kan fästa ytterligare föremål som jackor eller småsaker ovanpå väskan. Flera fack: Med olika fack, inklusive blixtlåsfickor och meshfickor, kan du organisera dina tillhörigheter perfekt och enkelt hitta dem.
Slitstarkt material: Väskan är gjord av slitstarkt material som ger motstånd mot väder och vind och skyddar dina tillhörigheter.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 43 x 38 x 41 cm |
| Material | ignore, Polyester |
| Tryckyta | Transfer: 15 x 6 cm, DTF Transfer: 10 x 5 cm |
| Vikt | 1.35 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2360 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1280,00 kr
Från 1120,00 kr
Från 384,00 kr
Från 1200,00 kr
Från 1440,00 kr
Från 400,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |