Väska för cykelhandtag i Polyester (600D) och PVC. Separat fack på toppen för mobilen. Pekskärmen på telefonen kan fortfarande användas genom PVC-locket. På ena sidan finns en öppning för hörlurarnas kabel.
Svart (01)
| Material | PVC, Polyester 600D, papper, Nylon |
| Höjd | 9 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 19,5 cm |
| Storlek | 10 cmx9 cmx19,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 108/7.4 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 43 cmx53 cmx28,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI43324201 | 724 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1120,00 kr
Från 1280,00 kr
Från 384,00 kr
Från 1200,00 kr
Från 400,00 kr
Från 360,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |