Sportbag i polyester (600D) med ett stort huvudfack, ett sidofack samt ett fack i andra kortsidan för skor. Alla med svart dragkedja.
Svart (01)
| Material | Polyester 600D |
| Höjd | 30,2 cm |
| Bredd | 26,6 cm |
| Längd | 52,4 cm |
| Storlek | 26,6 cmx30,2 cmx52,4 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 448/12.2 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 33,5 cmx52 cmx32 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | AZO Dyes/Amines, Cadmium, PAHs, Phthalates, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI765801 | 3435 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1120,00 kr
Från 1280,00 kr
Från 384,00 kr
Från 1200,00 kr
Från 400,00 kr
Från 360,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |