En modern och praktisk shoppingvagn (Dramaten) med kylfack (avtagbart). Låg vikt tack vare aluminiumramen. Utrrustad med en specialkrok för att kunna hänga den på shoppingvagnen. Maxlast 20-25 kg.
Antrasit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 45 x 36 x 95 cm |
| Material | Polyester, Aluminium |
| Tryckyta | Transfer: 18 x 12 cm, Laser: 6 x 1,5 cm |
| Vikt | 2.300 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Plastpåse |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 799 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,60 kr
Från 35,30 kr
Från 57,50 kr
Från 26,30 kr
Från 17,80 kr
Från 35,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |