Shoppingkasse av tvättbart kraftpapper med TC (250 gr/m²) foder. Med två korta handtag och två rep för att snöra kassen.
Brun (11)
| Material | papper, Bomull, TC tyg |
| Höjd | 34 cm |
| Bredd | 17 cm |
| Längd | 35 cm |
| Storlek | 17 cmx34 cmx35 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 190/8.8 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 42 cmx44 cmx24 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, Lead, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96739211 | 2840 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,60 kr
Från 57,50 kr
Från 26,30 kr
Från 35,80 kr
Från 66,00 kr
Från 17,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |