Juteryggsäck med bomullsdetaljer. Huvudfack med dragkedja och framficka. Justerbara remmar.
Brun (11)
| Material | Bomull, Nylon, Nickel, Zink, Polypropylen, Jute |
| Höjd | 7 cm |
| Bredd | 32 cm |
| Längd | 40 cm |
| Storlek | 32 cmx7 cmx40 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 240/13 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40,5 cmx49,5 cmx51 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Foodcontact, LFGB |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86652011 | 2353 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 240,00 kr
Från 1280,00 kr
Från 520,00 kr
Från 360,00 kr
Från 1200,00 kr
Från 520,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |