Melerad ryggsäck i polyester (300D + 210D) med reglerbara och vadderade remmar samt vadderad rygg. Stort huvudfack, framficka och sidoficka i nät. Ryggsäcken har en COB-lampa med två lägen; vitt och blinkande rött. Batterier ingår.
Grå (03)
| Material | Polyester 210D, Polyester 300D, PE-skumbönor |
| Höjd | 44 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Längd | 28 cm |
| Storlek | 12 cmx44 cmx28 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 347/7.6 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 41 cmx47 cmx32 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | D.o.c. EMC/UKCA, Nickel, Lead, EMC, D.o.C EMC/CE, EN 62471:2008 (LVD), Cadmium, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3, Colour Release, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI884903 | 864 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 240,00 kr
Från 1280,00 kr
Från 680,00 kr
Från 360,00 kr
Från 800,00 kr
Från 1200,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |