Ryggsäck i 600D polyester med dragkedja och ytterficka. Vadderad i ryggen med 210D polyester.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.430 x 0.280 x 0.290 M |
| Längd | 22 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Höjd | 39 cm |
| Grossvikt | 0.162 kg |
| Nettovikt | 0.127 kg |
| Volym | 0.035 M3 |
| Material | PET |
| EAN | 8719941038523 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 22800 |
| 20260430 | 175 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 240,00 kr
Från 1280,00 kr
Från 680,00 kr
Från 360,00 kr
Från 800,00 kr
Från 1200,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |