Detta är den perfekta weekend väskan. Den är utrustad med ett stort huvudfack samt en framficka med SBS dragkedja. Den har robusta bärhandtag samt en justerbar axelrem. Mått & volym: 48x22x26cm - 24L
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 195,00 | 183,00 | 172,00 |
Gråmelerad
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Material | 600D Polyester/TPE backing |
| Storlek | 48x22x26 cm |
| Tvättråd | Tvätta för hand |
| Bruttovikt | 0.5 kg |
| Nettovikt | 0.5 kg |
| Netto förpackningsvikt | 10 kg |
| Bruttovolym | 0.0118 m³ |
| Nettovolym | 0.0272 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04446 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 10 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 2585 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1160,00 kr
Från 960,00 kr
Från 365,00 kr
Från 563,00 kr
Från 555,00 kr
Från 523,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |