Weekendbag i polyester (600D) med handtag av rep. Snygg & praktisk.
Blå/vit (45)
| Material | PVC, Polyester 600D |
| Höjd | 4 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 62 cm |
| Storlek | 30 cmx4 cmx62 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 482/12.03 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 40 cmx70 cmx32 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI556845 | 1166 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1160,00 kr
Från 960,00 kr
Från 365,00 kr
Från 563,00 kr
Från 555,00 kr
Från 523,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |