Läder (getläder) RFID (anti-skimming) kreditkortsplånbok med tre fickor på varje sida för kort och ett huvudfack.
Svart (01)
| Material | Läder |
| Höjd | 0,6 cm |
| Bredd | 7,3 cm |
| Längd | 10,2 cm |
| Storlek | 7,3 cmx0,6 cmx10,2 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 18/13.52 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/500 |
| Kartongstorlek | 41 cmx60 cmx37 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Indien |
| Certifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Chromium VI, Dimethyl Fumarate, RFID access control, Lead, SVHC\'s |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI805801 | 8 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 15,00 kr
Från 58,50 kr
Från 15,60 kr
Från 15,60 kr
Från 5,76 kr
Från 21,15 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |