En produkt tillverkad i Europa.
Midjeväska med sublimeringstryck. Huvudficka med dragkedja.
Justerbar remlängd. Robust plastspänne.
Material: 100% polyester - 190T
Storlek: 28 x 14 cm
Vikt: 190 gsm
Markeringspunkter: hela ytan
Varumärke: sublimering
The One Premium
| Antal | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 145,00 | 141,00 | 128,00 | 123,00 | 121,00 | 116,00 | 111,00 | 104,00 |
Multicolor (09)
| Material | 190T Polyester |
| Höjd | 14 cm |
| Längd | 28 cm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 60 cmx40 cmx40 cm |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 29,05 kr
Från 64,50 kr
Från 88,00 kr
Från 112,00 kr
Från 35,30 kr
Från 41,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |