Midjeväska i oxfordtyg (600D) med dragkedja och ficka i fronten samt en reglerbar rem med fäste i plast.
Röd (08)
| Material | Oxford-tyg |
| Höjd | 8 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Längd | 35 cm |
| Storlek | 9 cmx8 cmx35 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 52/13.8 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/200 |
| Kartongstorlek | 40 cmx40 cmx53 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI845808 | 2858 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 112,00 kr
Från 29,05 kr
Från 35,30 kr
Från 64,50 kr
Från 38,20 kr
Från 64,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |