Kylväska 600D polyester med kraftigt PEVA foder. En nätsidoficka. Isoleringsmaterial: PE skumlager. Volym 25L.
Blå
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.550 x 0.380 x 0.300 M |
| Längd | 31 cm |
| Bredd | 23 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Grossvikt | 0.58 kg |
| Nettovikt | 0.466 kg |
| Volym | 0.063 M3 |
| Material | PET-PU |
| EAN | 8719941025400 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1047 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 126,00 kr
Från 35,00 kr
Från 46,10 kr
Från 5,52 kr
Från 10,80 kr
Från 43,45 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |