Blixtlåsförsett huvudfack med en ficka framtill. Axelrem. Isolerande PEVA-foder. Tillbehör medföljer ej.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 53,00 | 51,00 | 49,00 | 48,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 210D av Polyester |
| Storlek | 20 x 15 x 15 cmcm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6kg |
| Förpackning | 36x52x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159210542 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 17811 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 126,00 kr
Från 58,50 kr
Från 323,00 kr
Från 138,00 kr
Från 45,60 kr
Från 75,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |