Dokumentväska i polyester (600d) med handtag.
Svart (01)
| Material | PVC, Polyester 600D |
| Höjd | 26 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Längd | 35,5 cm |
| Storlek | 9 cmx26 cmx35,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 149/7.4 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 37 cmx45 cmx26,5 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI614101 | 4735 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 70,00 kr
Från 49,70 kr
Från 27,85 kr
Från 64,50 kr
Från 112,00 kr
Från 2,32 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |