Konferensväska med blixtlåsförsett huvudfack. Väskan passar för A4-format.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 82,00 | 80,00 | 76,00 |
Marinblå
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 600D av Polyester |
| Storlek | 39,5 x 27 x 7,5 cmcm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10.45kg |
| Förpackning | 34x42x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159154877 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 70,00 kr
Från 49,70 kr
Från 27,85 kr
Från 64,50 kr
Från 112,00 kr
Från 53,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |