Bär din laptop med stil med denna naturliga och hållbara canvas laptopväska. Väskan är vadderad för att skydda din laptop. Detaljer i läderimitation ger väskan en lyxig känsla. Med plats för 15,6" laptop och surfplattor. Med avtagbara och justerbara axelremmar. PVC-fri.
• Hållbar bomull canvas
• PVC-fri
9.68 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 451,00 | 439,00 | 427,00 | 415,00 | 407,00 | 399,00 |
Grå
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 40 x 35 x 11.5 cm |
| Vikt | 1030g |
| Tryckyta | 80 x 100 mm |
| Material | Canvas,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, PVC-material används inte |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 74 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 237,00 kr
Från 360,00 kr
Från 209,00 kr
Från 138,00 kr
Från 59,50 kr
Från 412,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |