Lyxig 15,6 laptopväska i 1680D polyester. Vadderat laptopfack, huvudfack med plats för din laddningskabel etc. Dragkedja på framsidan för andra värdesaker såsom din mobiltelefon och powerbank. PVC-fri.
5.05 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 302,00 | 294,00 | 286,00 | 278,00 | 272,00 | 267,00 |
Svart
Ett premium varumärke som andas friluftsliv. Designade produkter för en aktiv livsstil.
| Storlek | 6 x 39 x 29 cm |
| Vikt | 450g |
| Tryckyta | 110 x 110 mm |
| Material | Polyester,Polyester |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, PVC-material används inte |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1331 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 237,00 kr
Från 360,00 kr
Från 209,00 kr
Från 138,00 kr
Från 59,50 kr
Från 412,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |