Denna mångsidiga väska kan bäras som axelremsväska, i handen och som ryggsäck. Vadderat laptopfack med plats för 15.6' laptop och RFID-skyddade fack. PVC-fri.
6.22 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 529,00 | 515,00 | 501,00 | 487,00 | 477,00 | 468,00 |
Svart
Ett premium varumärke som andas friluftsliv. Designade produkter för en aktiv livsstil.
| Storlek | 30 x 12 x 45 cm |
| Vikt | 660g |
| Tryckyta | 80 x 80 mm |
| Material | Polyester,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | PVC-material används inte, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2489 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 240,00 kr
Från 179,00 kr
Från 1280,00 kr
Från 680,00 kr
Från 360,00 kr
Från 800,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |