Funktionell datorväska 15,4" med vadderat datorfack och justerbara axelremmar.
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 220,00 | 210,00 | 200,00 |
Svart, röd
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 600D av Polyester |
| Storlek | 40 x 30 x 7 cmcm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 36x48x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159149040 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 378 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 179,00 kr
Från 360,00 kr
Från 209,00 kr
Från 64,00 kr
Från 300,00 kr
Från 35,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |