Stilig laptopväska med minimalistisk design. Huvudfacket har ett laptopfack med plats för 15,6" laptop samt två öppna mesh-fack. Blixtlåsförsett fack på framsidan. Bärhandtag i PU. Utsida och foder av återvunnen polyester. Med AWARE spårämne som bevisar användandet av återvunna material. 2% av intäkterna för varje såld Impact-produkt kommer att doneras till Water.org.
Till digitalt produktpass »
4.8 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 345,00 | 336,00 | 326,00 | 317,00 | 311,00 | 305,00 |
Svart
Varumärket XDXCLUSIVE är designade utifrån de senaste trenderna. Här möts funktion, färg och form i harmonisk balans. Du hittar produkter inom produktområden så som Mobile Tech, Ljud, Väskor, Drinkware, Anteckningsböcker. Vi utökar konstant vårt produktutbud så håll utkik efter våra lanseringar vilka sker månadsvis.
| Storlek | 41 x 9 x 30 cm |
| Vikt | 510g |
| Tryckyta | 200 x 120 mm |
| Material | rPET,rPET |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 143 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 179,00 kr
Från 360,00 kr
Från 499,00 kr
Från 300,00 kr
Från 209,00 kr
Från 35,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |