Allt i en USB kulspetspenna med en GEN 2 chip och pekskärm spets
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 60,50 | 51,50 | 48,65 | 46,65 | 45,65 | 45,10 | 44,85 |
Svart (01)
| Variant | Antal |
|---|---|
| 512MB - OEM | |
| 1GB - OEM | |
| 2GB - OEM | |
| 4GB - OEM | |
| 8GB - OEM | |
| 16GB - OEM | |
| 32GB - OEM | |
| 512MB - ORIGINAL | |
| 1GB - ORIGINAL | |
| 2GB - ORIGINAL | |
| 4GB - ORIGINAL | |
| 8GB - ORIGINAL | |
| 16GB - ORIGINAL | |
| 32GB - ORIGINAL |
Grå presentask med fönster till USB minne
Skyddar innehållet på USB-minnet med lösenordsskydd.
Om ni önskar att ha filer förinstallerade på USB-minnet vid leverans.
| Material | PVC + Aluminium |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 20 mm |
| Längd | 140 mm |
| Kapacitet | 512MB |
| Storlek | 20 mmx10 mmx140 mm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN55022:2010, EN 55021:2010/A1:2015, EN 61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, RoHS |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 102,00 kr
Från 2,32 kr
Från 14,40 kr
Från 615,00 kr
Från 62,00 kr
Från 569,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |