Med Rotate-basic 2 GB flash-enheten är det enkelt och säkert att dela, flytta och säkerhetskopiera dina filer. Flash-enheten i plast har en 360-graders roterande och lätt aluminiumkropp som underlättar öppning och stängning och skyddar enheten när den inte används. Plug and play-teknik - kompatibel med operativsystemen Windows och MacOS. USB 2.0 med en skrivhastighet på 2,92 MB/s och en läshastighet på 9,76 MB/s. USB-stickan finns i olika färger och erbjuder olika tryckalternativ.
| Antal | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/st | 40,00 | 36,00 |
Svart, silver
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Plast, Aluminium |
| Storlek | 5,8 x 1 x 1,9 cmcm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 5kg |
| Vikt | 4.75kg |
| Förpackning | 28x14x43cm |
| GTIN / EAN | 8713159159919 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 97,00 kr
Från 102,00 kr
Från 127,00 kr
Från 100,00 kr
Från 127,00 kr
Från 127,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |