Vår mest populära modell. Hög kvalitet med gummikänsla och vikbar beröringsskydd . Nu uppdateras till hastigheter på upp till 180 MB / s läs och 80MB / s skrivhastighet
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 79,00 | 67,00 | 63,50 | 61,00 | 59,50 | 59,00 | 58,50 |
Svart (01)
| Variant | Antal |
|---|---|
| 4GB - OEM | |
| 8GB - OEM | |
| 16GB - OEM | |
| 32GB - OEM | |
| 64GB - OEM | |
| 128GB - OEM | |
| 4GB - ORIGINAL | |
| 8GB - ORIGINAL | |
| 16GB - ORIGINAL | |
| 32GB - ORIGINAL | |
| 64GB - ORIGINAL | |
| 128GB - ORIGINAL |
Grå presentask med fönster till USB minne
Skyddar innehållet på USB-minnet med lösenordsskydd.
10 cm kulkedja
Om ni önskar att ha filer förinstallerade på USB-minnet vid leverans.
| Material | Gummir+metall |
| Höjd | 10 mm |
| Bredd | 19 mm |
| Längd | 60 mm |
| Kapacitet | 4GB |
| Storlek | 19 mmx10 mmx60 mm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | EN55022:2010, EN 55021:2010/A1:2015, EN 61000-3-2:2014, EN61000-3-3:2013, RoHS |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 97,00 kr
Från 102,00 kr
Från 127,00 kr
Från 100,00 kr
Från 127,00 kr
Från 127,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |