Skärmskyddet bildar ett transparent lager på skärmen, vilket gör den mer motståndskraftig mot repor och skador. Lämplig för smartphones, smartklockor och surfplattor - en produkt för olika enhetstyper.
---
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 9 x 14,8 x 0,2 cm |
| Material | Kartong |
| Tryckyta | 3 x 2 cm |
| Vikt | 0.018 kg |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2545 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 28,35 kr
Från 43,35 kr
Från 40,00 kr
Från 134,00 kr
Från 28,35 kr
Från 2,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |