Brite-Mat® Set 1 med musmatta och underlägg. Set med Brite-Mat-musmatta och matchande underlägg. Setet består av en rektangulär musmatta (0,3 x 19 x 21 cm), ett kvadratiskt underlägg (0,3 x 9,5 x 9,5 cm) och ett runt underlägg (0,3 x ø 9,5 cm). Laminerat papper och återvunnen plast.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 102,00 | 64,00 | 53,00 | 44,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Laminerat papper, Återvunnet papper |
| Storlek | 24 x 0,19 x 19 cmcm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 12.4kg |
| Vikt | 11.78kg |
| Förpackning | 46x31x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159318828 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC® |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 38,35 kr
Från 182,00 kr
Från 199,00 kr
Från 82,00 kr
Från 17,45 kr
Från 88,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |