Bli en gaming hero med denna ergonomiskt designade RGB gaming mus. Högprecisionsmusen har en optisk upplösning på upp till 7200 DPI. Med 6 knappar och scroll-knapp. Med integrerat RGB-ljus som kan användas i 13 olika lägen. Med 160cm slitagetålig vävd kabel för ett långvarigt användande. Musen är plug and play så ingen drivrutin behöver installeras. Tillverkad i ABS. Kompatibel med Windows 2000/XP/Vista/Windows 7, 8 & 10/Linux/Mac. Produkt och kabel är PVC-fria.
1.36 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 110,00 | 107,00 | 104,00 | 101,00 | 99,00 | 97,00 |
Svart
| Storlek | 12.5 x 6.8 x 4.1 cm |
| Vikt | 127g |
| Tryckyta | 20 x 25 mm |
| Material | ABS,TPE |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1841 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 565,00 kr
Från 92,50 kr
Från 130,00 kr
Från 75,00 kr
Från 79,50 kr
Från 59,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |