Rundhalsad sweatshirt till barn i mjukt och härligt antipilling-behandlat material. Ribbad mudd nedtill och i ärmslut. Borstad insida.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 179,00 | 172,00 | 168,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 90/100 | |
| 110/120 | |
| 130/140 | |
| 150/160 |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Barn |
| Material | 65% polyester och 35% bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Blekning är inte tillåtet, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 280 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.24 kg |
| Nettovikt | 0.216 kg |
| Netto förpackningsvikt | 5.4 kg |
| Bruttovolym | 0.00168 m³ |
| Nettovolym | 0.0015 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0334 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo | 100 st |
| Lagersaldo | 7 st |
| Lagersaldo | 6 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 355,00 kr
Från 455,00 kr
Från 560,00 kr
Från 440,00 kr
Från 350,00 kr
Från 450,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |