Sportig och funktionell hoodtröja utrustad med magficka och en extra dold ficka med dragkedja. Huvan har meshfoder och dragsko, elastisk band i ärmavslut samt mudd nedtill.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 555,00 | 545,00 | 535,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 215 g/m2 (color 92, 95: 240 g/m2) |
| Bruttovikt | 0.55 kg |
| Nettovikt | 0.495 kg |
| Netto förpackningsvikt | 9.9 kg |
| Bruttovolym | 0.00282 m³ |
| Nettovolym | 0.0025 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05079 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 11 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 93 st |
| Lagersaldo | 5 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo | 4 st |
| Lagersaldo | 8 st |
| Lagersaldo | 40 st |
| Lagersaldo | 60 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 355,00 kr
Från 455,00 kr
Från 560,00 kr
Från 440,00 kr
Från 350,00 kr
Från 450,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |