Kortärmad oxfordskjorta i herrmodell med ryggveck mitt bak, bröstficka och krage med knapp under kragen. Easy care-behandlad.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 475,00 | 464,00 | 454,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull, easy care-behandlad |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 200 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Tillåtet att torktumla |
| Textilvikt | 130 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.29 kg |
| Nettovikt | 0.261 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.525 kg |
| Bruttovolym | 0.0021 m³ |
| Nettovolym | 0.0048 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.06545 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7.25 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 86 st |
| Lagersaldo | 72 st |
| Lagersaldo | 112 st |
| Lagersaldo | 85 st |
| Lagersaldo | 20 st |
| Lagersaldo | 51 st |
| Lagersaldo | 32 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 610,00 kr
Från 730,00 kr
Från 730,00 kr
Från 730,00 kr
Från 685,00 kr
Från 665,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |