Baspiké i modern passform. Sprund i sidan och tre ton-i-ton knappar på herr och fyra på dam.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 199,00 | 189,00 | 179,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos, antracitmelerad [955] 60% bomull och 40% polyester) |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 190 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.202 kg |
| Nettovikt | 0.1818 kg |
| Netto förpackningsvikt | 12.15 kg |
| Bruttovolym | 0.00093 m³ |
| Nettovolym | 0.0009 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05458 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 13.5 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Vikt | 746 g |
| Tullkod | 6110.2091.00 |
| Urprungsland | Turkey |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 7 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 50 st |
| Lagersaldo | 638 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 150 st |
| Lagersaldo | 285 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 700 st |
| Lagersaldo | 532 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 800 st |
| Lagersaldo | 509 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 500 st |
| Lagersaldo | 529 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 200 st |
| Lagersaldo | 211 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 100 st |
| Lagersaldo | 26 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 305,00 kr
Från 400,00 kr
Från 305,00 kr
Från 410,00 kr
Från 275,00 kr
Från 255,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |