Modern pikétröja i stretch med tight passform. Två pärlemorknappar i knappslån på herr och tre på dam, herringbone nackband och dekorativa stickningar vid slitsar i sidorna. Förkrympt och enzymbehandlad för en mjuk och skön känsla.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 315,00 | 305,00 | 295,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 95% bomull och 5% elastan (gråmelerad [95] 80% bomull, 15% viskos och 5% elastan, blåmelerad och antracitmelerad [565/955] 55% bomull, 40% polyester och 5% elastan) |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 215 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.276 kg |
| Nettovikt | 0.2484 kg |
| Netto förpackningsvikt | 12.42 kg |
| Bruttovolym | 0.00165 m³ |
| Nettovolym | 0.0015 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04761 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 13.8 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 102 st |
| Lagersaldo | 118 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 48 st |
| Lagersaldo | 523 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 181 st |
| Lagersaldo | 1119 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 447 st |
| Lagersaldo | 665 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 293 st |
| Lagersaldo | 376 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 200 st |
| Lagersaldo | 39 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 100 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 100 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 305,00 kr
Från 400,00 kr
Från 305,00 kr
Från 410,00 kr
Från 275,00 kr
Från 255,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |