Amarago kortärmad piké för herrar är ett exempel på tidlös stil och modern elegans. Pikén är tillverkad av högkvalitativt 200 g/m² pikéstickat bomullstyg och erbjuder exceptionell komfort och hållbarhet. Den har en unik tipping-detalj på kragen och manschetterna och kontrastfärgerna skapar en elegant och modern estetik som gör den till ett utmärkt val för alla tillfällen.
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 230,00 | 220,00 | 210,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Väskor och accessoarer som med en moderiktig kombination av utomhusliv och urbana trender.
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Male |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | Piké stickad av BCI Bomull, 200 g/m2 |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11.4kg |
| Förpackning | 58x39x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159561460 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XS | 260 |
| S | 596 |
| M | 1042 |
| L | 869 |
| XL | 872 |
| XXL | 596 |
| 3XL | 381 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 305,00 kr
Från 400,00 kr
Från 305,00 kr
Från 410,00 kr
Från 275,00 kr
Från 255,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |