En vadderad softshelljacka i modern design. Tre ytterfickor med SBS-dragkedjor och en innerficka. Utrustad med svart foder och dekorerad zippuller. En avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 668,00 | 658,00 | 638,00 |
Röd
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 85% polyester, 15% spandex. WP 5000 |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 315 g/m2 |
| Bruttovikt | 1 kg |
| Nettovikt | 0.9 kg |
| Netto förpackningsvikt | 9 kg |
| Bruttovolym | 0.00801 m³ |
| Nettovolym | 0.00721 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07869 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 10 kg |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 116 st |
| Lagersaldo | 210 st |
| Lagersaldo | 425 st |
| Lagersaldo | 577 st |
| Lagersaldo | 200 st |
| Lagersaldo | 171 st |
| Lagersaldo | 235 st |
| Lagersaldo | 61 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1200,00 kr
Från 700,00 kr
Från 1040,00 kr
Från 1200,00 kr
Från 1280,00 kr
Från 1040,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |