Sporthandduk i nylonpouch med justerbar stängning. Handduk: 70 %polyester och 30 % polyamid.
Blå
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.570 x 0.260 x 0.300 M |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Grossvikt | 0.08 kg |
| Nettovikt | 0.075 kg |
| Volym | 0.044 M3 |
| Material | PET-PA |
| EAN | 8719941016552 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 320,00 kr
Från 250,00 kr
Från 156,00 kr
Från 404,00 kr
Från 185,00 kr
Från 168,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |