En spun dyed cardigan med hel dragkedja i juniormodell. Ton-i-ton dragkedja framtill och två framfickor. Fiskbensmönstrat nackband i halsen, ribbad mudd i ärmavslut och nedtill. Utrustad med smart hörlurslösning samt en avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 260,00 | 256,00 | 250,00 |
Röd
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 90/100 | |
| 110/120 | |
| 130/140 | |
| 150/160 |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Barn |
| Material | 100% spun dyed polyester |
| Textilvikt | 280 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.3179 kg |
| Nettovikt | 0.28611 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.15275 kg |
| Bruttovolym | 0.00258 m³ |
| Nettovolym | 0.0023 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0495 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7.9475 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260413 | 25 st |
| Lagersaldo | 14 st |
| Lagersaldo inkommande 20260828 | 175 st |
| Lagersaldo | 6 st |
| Lagersaldo inkommande 20260413 | 25 st |
| Lagersaldo | 1 st |
| Lagersaldo inkommande 20260828 | 25 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 160,00 kr
Från 184,00 kr
Från 360,00 kr
Från 240,00 kr
Från 184,00 kr
Från 264,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |