Spun dyed kvalitet till bra pris! Junior shorts med interlockstickat tyg och sidosömmar. Två fickor fram och resår i midjan. En avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 94,00 | 88,00 | 84,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 110/120 | |
| 130/140 | |
| 150/160 |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Barn |
| Material | 100% polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 135 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.088 kg |
| Nettovikt | 0.08 kg |
| Netto förpackningsvikt | 4 kg |
| Bruttovolym | 0.00114 m³ |
| Nettovolym | 0.00102 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.06005 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 4.4 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 7 st |
| Lagersaldo inkommande 20260421 | 240 st |
| Lagersaldo | 19 st |
| Lagersaldo inkommande 20260421 | 560 st |
| Lagersaldo | 245 st |
| Lagersaldo inkommande 20260421 | 180 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 560,00 kr
Från 1200,00 kr
Från 400,00 kr
Från 1200,00 kr
Från 560,00 kr
Från 440,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |