Fickplunta/flaska i rostfritt stål (230 ml) med PU beläggning samt 2 st shotglas (40 ml).
Brun
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 5,2 x 14,6 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Tryckyta | Laser: 2 x 1 cm, Tampo: 3 x 3 cm |
| Vikt | 0.166 kg |
| Antal per innerlåda | 48 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3070 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 202,00 kr
Från 179,00 kr
Från 165,00 kr
Från 169,00 kr
Från 165,00 kr
Från 119,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |