Storsäljande termos, vakuumisolerad, i flera färger. Passar utmärkt att ta med när du vill ha varmt vatten eller kaffe nära till hands. Utrustad med autokork.
3.34 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 96,00 | 94,00 | 91,00 | 88,00 | 87,00 | 85,00 |
Silver
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 24.5 x ø 6.8 cm |
| Vikt | 313.2g |
| Tryckyta | 30 x 80 mm |
| Material | Rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1631 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 179,00 kr
Från 169,00 kr
Från 165,00 kr
Från 165,00 kr
Från 202,00 kr
Från 119,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |