Rostfri vakuumflaska med träkork i stilren scandinavisk design. De dubbla väggarna garanterar att drycken håller sig varm eller kall genom dagen. Volym: 500ml. Läcksäker.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.385 x 0.385 x 0.285 M |
| Bredd | 6.5 cm |
| Höjd | 26 cm |
| Grossvikt | 0.32 kg |
| Nettovikt | 0.275 kg |
| Volym | 0.042 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941054264 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 909 |
| 20260526 | 1500 |
| 20260609 | 1000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 179,00 kr
Från 169,00 kr
Från 202,00 kr
Från 165,00 kr
Från 165,00 kr
Från 119,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |