Set med lunch/matlåda med två fack, dubbelväggad flaska i rostfritt stål, volym 500 ml.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 25,5 x 18 x 11 cm |
| Material | Rostfritt stål, Plast, Bambu |
| Tryckyta | 6 x 4 cm |
| Vikt | 0.875 kg |
| Antal per innerlåda | 30 |
| Antal per ytterlåda | 30 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5488 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 20,80 kr
Från 60,50 kr
Från 17,05 kr
Från 20,80 kr
Från 31,65 kr
Från 202,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |