Flaska i RPET (750 ml) med hopfällbart sugrör i locket.
Svart (01)
| Material | Silikon, Gummi, PP, PE, AS, rPET |
| Höjd | 24 cm |
| Längd | 8,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 112/9.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 40 cmx79 cmx28 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, LFGB, Bisphenol A (BPA) |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI86590001 | 7355 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 18,15 kr
Från 19,25 kr
Från 19,25 kr
Från 18,80 kr
Från 18,90 kr
Från 20,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |