Dubbelväggig flaska i rostfritt stål med vätskepåminnelse. Sensorljus lyser varje timme och påminner dig om när det är dags att dricka. Inkluderar 1 CR2032-batteri. Volym: 500 ml.
Matt silver
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.470 x 0.395 x 0.290 M |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 26 cm |
| Grossvikt | 0.33 kg |
| Nettovikt | 0.312 kg |
| Volym | 0.054 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941064317 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 18,15 kr
Från 19,25 kr
Från 17,80 kr
Från 18,90 kr
Från 19,25 kr
Från 18,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |