Sportflaska/vattenflaska av PP (polypropen) och PC (polykarbonat), med sprayfunktion, låsbart lock, volym 700 ml, droppsäker.
Rosa
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 7 x 28,2 cm |
| Material | Plast, Silikon |
| Tryckyta | 3,5 x 3,5 cm |
| Vikt | 0.219 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3518 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 18,15 kr
Från 19,25 kr
Från 17,80 kr
Från 18,90 kr
Från 19,25 kr
Från 18,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |