Vakuumisolerad kopparflaska i rostfritt stål med en klassisk och elegant design. Har en PU-läderrem och detalj på locket. Detta gör den idealisk för gravyr, något som kommer att markera logotypen i en silverfärg och skapa en vacker visuell effekt. Med sitt dubbelväggiga kopparvakuumisolerade 18/8 rostfria stål håller dryckerna sig varma eller kalla i flera timmar. Testad och godkänd enligt tysk lagstiftning om livsmedelssäkerhet (LFGB) och testad för ftalatinnehåll enligt REACH-förordningarna. Volymkapacitet 500 ml. Levereras i en återvunnen presentförpackning av kartong.
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 310,00 | 300,00 | 290,00 | 280,00 |
Silver
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Rostfritt stål, PU plast läder |
| Diameter | 7.4g |
| Storlek | 22,9 x Ø 7,4 cmcm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8.55kg |
| Förpackning | 33x49x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159555018 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2608 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 18,15 kr
Från 19,25 kr
Från 19,25 kr
Från 18,80 kr
Från 18,90 kr
Från 20,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |