Flaska med stilren design. Modern enkelväggig flaska i stainless steel, även locket är i stainless steel med ovansida i bambu och en bärögla. Volym: 710ml. BPA-fri. Endast handdisk.
1.5 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 101,00 | 98,00 | 95,00 | 93,00 | 91,00 | 89,00 |
Svart
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 7.1 x 7.1 x 24 x ø 7.1 cm |
| Vikt | 181g |
| Tryckyta | 30 x 70 mm |
| Material | Rostfritt stål,Bambu |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Bisfenol A-fria material används |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1563 |
| Nästa Leverans : 2026-08-12 | 3000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 18,15 kr
Från 19,25 kr
Från 17,80 kr
Från 18,90 kr
Från 19,25 kr
Från 18,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |